боковые зеркала

Налаштовуємо дзеркала на автомобілі

Багато автомобілістів, купивши перший свій автомобіль, починають розуміти, що поїхати по своїх справах відразу не вийде. Багато хто скаже, яка проблема сісти в машину, відрегулювати сидіння і трохи підкрутити дзеркала. Головне, щоб водій не відчував дискомфорт, дивлячись в них. Однак, якщо ви уважно НЕ поставитеся до цього питання, ви можете себе обмежувати практично у всіх речах.

Правильно налаштувавши дзеркала, ви будете мати великий огляд і дороги, і всієї машини. Це може вберегти вас від різних неприємних ситуацій, які можуть привести до аварії. Варто звернути особливу увагу на задній огляд. Він повинен бути досить широким.

Налаштовуємо бічні дзеркала. Для цього сідаємо на місце водія. Злегка схиляємо голову вліво. Починаємо регулювати ліве дзеркало так, щоб ви могли добре бачити лівий край заднього бампера. Також налаштовуємо праве дзеркало. При правильному регулюванні ефект, так би мовити, «мертвої зони» знижується до мінімуму, і ви зможете чітко бачити, що станься за вашою спиною.

У нашій країні залишається популярним дзеркало заднього виду. Дане автомобільне дзеркало завжди встановлюють тільки всередині автомобіля. Якщо ви правильно налаштували все три дзеркала, то у вас не повинно залишитися непросматріваемих зон, в іншому випадку варто повторити регулювання дзеркал заново. Дзеркало заднього виду кожен водій повинен відрегулювати під себе. Якщо ви правильно все виконайте, то відрегульоване дзеркало має збігатися з самим центром заднього скла авто.

боковые зеркала

У бічних дзеркалах автомобіліст бачить боки свого авто. Це необхідно, щоб правильно оцінювати обстановку на дорозі і розуміти яке положення будуть займати інші водії щодо нього. Але пам’ятайте, що навіть, наприклад, представник прокату автомобілів в Калінінграді не може гарантувати вам наявність на авто правильно відрегульованих дзеркал. Тут все індивідуально.

Після того як ви відрегулювали дзеркала, попросіть знайомого пройти повільним кроком на відстані 2 метрів навколо вашого авто. Налаштування можна вважати точними, якщо під час виконання поточного процесу, ви бачили відображення людини спочатку в бічному дзеркалі, а після того, як він зник з очей, його відображення відразу з’явилося в дзеркалі заднього виду.

Також визначаємо наявність «мертвих зон». Такі зони легко побачити в тих місцях, коли ви не бачите, що ходить людини. не варто намагатися якось змінити становище дзеркал. просто злегка нахилившись до керма, ви зміните кути огляду, тим самим зловите вид, який вам необхідний в даний момент. І запам’ятайте, будь-яку настройку дзеркал варто проводити у автомобіля, який стоїть на місці.

Сподіваємося, що наші поради були вельми корисні для вас. Рівною вам дороги і уникнення численних аварій. Усе про авто