противотуманки выбор

Протитуманні фари як правильно вибрати

У туманну погоду, коли видимість зменшується до 3-4 метрів, яскраве світіння фар далекого і ближнього світла фактично марно. Вийти з такої ситуації допоможуть протитуманні фари з більш слабким світлом. Їх перевагою вважається поверхню і просвіт променя, який буквально пронизує щільність туману. Внаслідок протитуманного впливу, яке з’являється на лінії світла і тіні, видимість буде істотно підвищуватися.

Основу грамотного підбору протитуманних фар складають три фактори: їх колір, певне маркування, а також бездоганне будова. Купуючи подібні фари, обов’язково ознайомтеся з технічною характеристикою. Модель протитуманних фар істотної ролі не грає, так як це не головні ходові вогні денного світла, які несуть основну роль.

Звертайте більше уваги на колір фар. Краще, якщо вони будуть яскраво-жовтими або молочно-білими. Як правило, синя частина спектра відмінно розсіюється в крапельках води. У зв’язку з цим вона здатна відсікатися лише стеклами певного кольору (зазначеного вище). Слід зауважити, що протитуманні фари, які мають зеленуватий, червоний або синій колір, вирішують цю проблему досить погано і з позиції функціональності йдуть на другий план.

Треба сказати, що колір не є винятковим атрибутом купуються фар. Зробити правильний підбір допоможе також і маркування фар. Якщо вони випробувані на придатність і сертифіковані, то на їх поверхні Ви побачите двозначний код країни, де саме проводилися ці випробування. Крім того, там ще буде латинська буква «Е».

Зокрема, маркування зі значенням «02» показує, що протитуманні фари відповідають заключного асемблюванні міжнаціональних директив. Зверніть увагу на факт наявності літери «В». Вона повинна бути в обов’язковому порядку. Наявність цієї літери свідчить про те, що саме такі фари і є протитуманними. Інші значення замість літери «В» відповідають іншим видам фар. Рекомендуємо звертати увагу також на той факт, якими лампами укомплектовані фари. Крім сертифікату якості, необхідно переконатися, що потужність подібних ламп не перевищує 50-60 Вт. Подібні лампи оснащені однією ниткою і мають маркування на цоколі Н-1 або Н-3.

Існує основне правило по функціональному застосуванню протитуманних фар, а саме: вони повинні бути розміщені нижче межі основних фар, так як светотеневая лінія повинна проходити на висоті очей водія. Вона не повинна бути вище, а також нижче її. У зв’язку з цим недоцільно встановлювати протитуманні фари на даху автомобіля. Усе про авто