Чтолучшее новое или бу авто

Переваги покупки уживаного автомобіля

Звичайно-ж і покупка нового авто, і уживаного мають свої плюси і мінуси. При купівлі нового автомобіля ви практично в 999 з 1000 випадків купуєте справну машину, яка відразу-ж може відправиться з вами в довгий шлях і звичайно отримаєте масу задоволення від новенького авто. Але буває так, що хочеться машину кращого класу, ніж ви можете придбати, за ту ж саму суму, що й новинку.

Наведемо деякі переваги старих авто:

1. При купівлі вживаного авто ви платите меншу ціну і одержувати більше, тобто кращу комплектацію або додаткові характеристики.

2. Коли ви купуєте авто 3-4 річної давності ціна падає мало не в два рази, але при цьому технічні характеристики не сильно погіршуються. Наприклад, європейські або американські виробники авто роблять двигуни та компонують дуже надійними, і які можуть прослужити не одну десятку років. Але після покупки потрібно буде трохи витратити грошей на відновлення машини.

3. Досить дорогий новий автомобіль через 1-3 роки дуже дешевшають, і при цьому покупка видається не дуже хорошою, в той час як старе авто не втрачає сильно свою ціну і залишаються більш стабільними і в одній ціновій категорії.

4. Після покупки старої машини потрібно внести деякий капіталовкладення в його стану, щоб запобігти несподівану поломку далі. При цьому ви будете мати те авто, яке ви хотіли більше, ніж нове авто. Також плюсом є те, що не потрібно проходити техогляд на фірмовому СТО.

5. При купівлі вживаного автомобіля ви повинні розбиратися, і досить добре в самому авто, так як на око визначити технічний стан машини неможливо. У найпершу чергу потрібно звернути увагу на реальний загальний пробіг даного авто, тому що чим більше пробігу, тим менше двигун буде служити вам. Відмінним варіантом, якщо ви не розбираєтеся в авто, буде взяти з собою друга або спеціаліста.

6. Також важливим фактором залишається перевірка документів на машину, потрібно звертати уваги на справжність документів. І знову, якщо ви в цьому слабкі, то візьміть з собою того, хто розбирається в цьому.

Потрібно також згадати про недоліки таких авто:

1. Буде втрачено досить часу на збір інформації на різних ресурсах.

2. Витрати коштів і вашого часу на огляд різних оголошень і спілкування з продавцем.

3. Потреба у знанні технічної складової машини і документів, їх оформлення.

4. Є можливість здобути авто не кращої якості.

У будь-якому випадку вся відповідальність за придбання автомобіля буде лежати на вас. Усе про авто