как выбрать автошколу

Як вибрати інструктора в автошколі

Курсанти автошколи вже через кілька тижнів вивчення теорії приступають до практичних занять. Від інструктора, який виявиться вашим наставником і вчителем в найближчі тижні практики, залежить подальша доля і поведінку водія на дорозі. Хочете отримати хороші знання, навчитися тонкощам екстремального водіння, перестати боятися руху в центральних частинах великих міст? Тоді поставтеся до вибору інструктора серйозно.

Дамським штучкам в автошколі не місце

На дорогах щодня зустрічаються мільйони водіїв. І кожен з них поводиться по-різному не тільки в залежності від ситуації, досвіду, а й статі. В автошколі вам не поставлять хороші оцінки тільки за те, що ви симпатична дівчина. Цей підхід загрожує подальшими проблемами на дорогах міста. Тому курсанти автошколи повинні бути готові до однакових вимог, умов здачі іспиту і відношенню інструкторів.

Вам належить вибирати персонального вчителя з водіння. Дізнайтеся про всі наставників, щоб зробити вірний крок до своєї майбутньої долі автомобіліста. Вибирати варто не за зовнішнім виглядом, красивому статурі або манері модно одягатися. Хороший інструктор з водіння повинен володіти такими якостями:

-вміння зрозуміло пояснювати матеріал курсанту;
-бездоганне знання Правил Дорожнього Руху;
-врівноважений характер;
-швидка швидкість реакції;
-хороший стаж водіння в різних кліматичних зонах;
-доброта і терплячість;
-знання основ психології та педагогіки.

Якщо у обраного вами інструктора є 90% зазначених якостей, то вам дістався ідеальний вчитель. Тепер вашим завданням буде вбирання переданих знань, як губка. Від серйозного і уважного ставлення курсанта на практичних заняттях залежить те, наскільки швидко він зможе освоїтися на дорозі після закінчення автошколи.

Хороший інструктор — щасливий квиток початківця водія в автожиття

Починати перші заняття в автошколі коштує з мудрим і досвідченим наставником. Прислухайтеся до кожного зауваженням, рекомендації та поради. Слова інструктора — це не просто бажання поговорити про життя з курсантом, а справжній збірник підказок з приводу поведінки на дорозі.

Якщо вам пощастило, вашим інструктором виявився досвідчений водій, то і після закінчення автошколи ви ще довго будете чути його голос при русі в межах міста на знайомих перехрестях, підйомах і спусках. Але не думайте, що сходите з розуму. Просто деякі дії початківець водій повинен навчитися доводити до автоматичного режиму. Ось і не дає вам спокою колишній мудрий інструктор, коли ви в’їжджаєте на перехрестя з кільцевим рухом, рушаєте з місця або робите вимушену зупинку. Усе про авто